vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP t420 8GB USB 3.0 Flash Memory / ThinPro 32

Kalkulačka splátek CETELEM
6215 Kč s DPH

5136 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M5R73AA#AKB
Váha: 0,74
Záruka: 36 měsíců
HP t420 8GB USB 3.0 Flash Memory / ThinPro 32
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Buďte produktivnější s tenkým klientem HP t420 – cenově dostupným cloudovým počítačovým řešením, které se vyznačuje důvěryhodnou spolehlivostí a snadným nasazením a použitím.
Operační systém HP ThinPro 32
Procesor Vestavěný AMD řady G GX-209JA SOC (1 GHz, 2 jádra)
Podporovaný prohlížeč Mozilla Firefox 32
Standardní velikost paměti 2 GB paměti DDR3L SDRAM
Interní jednotka Paměť flash MLC 8 GB
Grafická karta Grafika integrovaná v procesoru
Protokoly Citrix Receiver Microsoft RDP VMware Horizon Client Emulátor terminálu HP TeemTalk Free RDP (Protokoly závisejí na instalovaném operačním systému)
Síťové rozhraní Integrovaný Gigabit Ethernet
Porty Vpředu: 2 porty USB 2.0 1 vstup pro sluchátka Vzadu: 2 porty USB 2.0 1 port RJ-45 1 port DVI-D 1 port VGA
Napájení 45 W, celosvětová automatická detekce, 100–240 V AC, 50–60 Hz, automatické vypnutí pro úsporu energie, externí adaptér odolný proti přepětí
Zvuk 3,5mm stereofonní konektor na předním panelu označený jako vstup pro sluchátka. Podporuje sluchátka se standardem OMTP a CTIA.
Rozměry (Š x H x V) 180 x 140 x 35 mm
Hmotnost 0,74 kg (Hmotnost závisí na konfiguraci)
Software HP Device Manager HP ThinState HP ThinUpdate Klientské služby HP Smart Zero Agent Microsoft SCCM/EDM HP Connection Manager HP Easy Shell
Záruka Záruka a servis na místě: Tato tříletá omezená záruka a nabídka služeb (3-3-0) obsahuje tříletou záruku na náhradní díly a práci. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k HP t420 8GB USB 3.0 Flash Memory / ThinPro 32
Diskuze k produktu: hp-t420-thinpro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.