vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Thin Client Mount Kit

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1038 Kč s DPH

858 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E5J35AA
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP Thin Client Mount Kit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Připevněte tenkého klienta HP nebo počítač HP USDT k zadní straně vybraných monitorů HP Z a zachovejte optimální ergonomickou nastavitelnost pomocí montážní sady pro tenké klienty HP.[1]
Funkce
Vyzkoušejte jedinečné řešení pro montáž tenkých klientů a počítačů HP USDT na zadní stranu 24-, 27- a 30palcových monitorů HP Z.1 Už neexistují žádná omezení velikosti obrazovky, která by bránila vytvoření kompaktního pracovního prostoru typu „vše v jednom“ s tenkým klientem nebo počítačem USDT.
Zachovejte si všechny výhody komfortního nastavení monitoru HP Z ve 4 směrech, neboť sada se připevňuje ke stojanu monitoru.1
Rychlé sestavení připevněním tenkého klienta HP nebo počítače USDT k desce VESA obsažené v sadě a následným zasunutím držáku do stojanu monitoru. Nemusíte se ani nijak starat o kabely monitoru – není zapotřebí žádná demontáž.1
Montážní sada tenkého klienta HP je určena výhradně pro instalaci stolních počítačů HP Ultra-slim (HP Compaq Elite 8200, HP Compaq Elite 8300 a HP EliteDesk 800) nebo tenkých klientů HP (HP t410, HP t510, HP t610, HP t610 PLUS, HP t5740) v kombinaci s monitory HP Z24i, HP Z27i nebo HP Z30i.
Na montážní sadu pro tenké klienty HP se vztahuje jednoletá omezená záruka. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky nebo v diskusních fórech podpory on-line. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.
Technické údaje
Hmotnost
0,445 kg
Minimální rozměry (Š x H x V)
11,1 x 57,78 x 23,53 cm
Co je obsaženo v krabici
Držák pro tenké klienty HP, montážní šrouby, instalační příručka, záruční list
Záruka
Na montážní sadu pro tenké klienty HP se vztahuje jednoletá omezená záruka. Technická podpora je k dispozici 7 dní v týdnu 24 hodin denně telefonicky nebo v diskusních fórech podpory on-line. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Thin Client Mount Kit
Diskuze k produktu: hp-thin-client-mount-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.