vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Thunderbolt-2 PCIe 1-port I/O Card

Kalkulačka splátek CETELEM
3294 Kč s DPH

2722 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: F3F43AA
Výrobce: HP
Váha: 0,308
Záruka: 24 měsíců
HP Thunderbolt-2 PCIe 1-port I/O Card
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Karta HP Thunderbolt-2 PCIe 1 port pro vstup/výstup

Vysokorychlostní, dvouprotokolový vstup/výstup, který přináší revoluční výkon v podobě obousměrných, dvoukanálových přenosových rychlostí 20 Gb/s. Nízká latence a vylepšená časová synchronizace podporují velmi přesnou tvorbu zvuku a videa, přehrávání a úpravy.

Podpora dat a videa prostřednictvím rozhraní PCIe a DisplayPort na jedné kartě s připojením pomocí jednoho kabelu. Dopřejte si maximální produktivitu propojením až šesti zařízení.

Kompatibilní s pracovními stanicemi HP Z820, Z620, Z420 a Z230

Obsah balení: Karta HP Thunderbolt-2 PCIe 1 port pro vstup/výstup; Držák s plnou výškou a poloviční výškou; Kabel DisplayPort na DisplayPort; Interní kabely patice (2); Uživatelská dokumentace a záruční karta.

Záruka: jednoletá omezená záruka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Thunderbolt-2 PCIe 1-port I/O Card
Diskuze k produktu: hp-thunderbolt2-pcie-1port-i-o-card není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.