vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP tisková kazeta černá velká, CC364XD

Kalkulačka splátek CETELEM
14699 Kč s DPH

12148 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CC364XD
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP tisková kazeta černá velká, CC364XD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S dvojbalením černých tiskových kazet HP CC364X ušetříte a ještě vytisknete více.Omezte ve své firmě náklady na tisk, aniž byste obětovali konzistentní, profesionální výsledky a spolehlivý, bezstarostný tisk originálních tiskových kazet HP.

Originální spotřební tiskový materiál HP lze snadno zakoupit, spravovat i používat. Díky dvojitým balením tiskových kazet HP, která obsahují dvě černé tiskové kazety HP LaserJet a zvyšují tak vaše pohodlí, můžete snížit počet pracovních prodlev na minimum

.Originální tiskové kazety HP LaserJet představují až 70 % tiskového systému a spolu s tiskárnou jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivé profesionální výsledky a šetřily váš čas i peníze.

Průměrná výtěžnost tiskových kazet je 24 000 standardních stránek na kazetu při 48 000 standardních stránkách celkem. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752 ( skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech )


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP tisková kazeta černá velká, CC364XD
Diskuze k produktu: hp-tiskova-kazeta-cerna-velka-cc364xd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.