vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Touch to Pair Mouse - NFC myš

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
596 Kč s DPH

493 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H6E52AA#ABB
Výrobce: HP
Váha: 0,075
Záruka: 24 měsíců
HP Touch to Pair Mouse - NFC myš
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S první bezdrátovou myší NFC na světě, kterou okamžitě spárujete a připojíte ke svému tabletu nebo zařízení Ultrabook™ s podporou Bluetooth, rozšíříte svou flexibilitu, přidáte další funkce a váš pracovní prostor si udrží nerušivý vzhled.


Funkce
•Přiložte myš k tabletu nebo zařízení Ultrabook™ podporujícímu technologii NFC a ihned vytvoříte spojení.*
•S bezdrátovou myší, která nevyžaduje USB přijímač, zachováte dostupnost více portů USB. Vzdálenost připojení zařízení je až 10 metrů.
•Obouruční úchyty mají pryžový a lehce zvlněný povrch, který snižuje tlak působící na ruce. Dobře klouzavá podstava a laserový snímač s rozlišením 1 600 DPI umožňují snadnou práci s myší na různých površích.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Touch to Pair Mouse - NFC myš
Diskuze k produktu: hp-touch-to-pair-mouse-nfc-mys není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.