vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP UC Speaker Phone

Kalkulačka splátek CETELEM
3632 Kč s DPH

3002 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: K7V16AA
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP UC Speaker Phone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Proměňte libovolnou místnost na virtuální konferenční centrum na svém pracovišti nebo na cestách, pomocí přenosného reproduktory HP UC, který je určen pro zařízení se systémem Windows, Android nebo iOS.
• Výdrž batérie - až 14 hodin a 45 minut

Můžete se ihned přidat ke schůzce připojením k zařízení s podporou technologie Bluetooth nebo k počítači se systémem Windows prostřednictvím rozhraní USB. Přehledné ovládací prvky volání, LED indikátory a nabíjecí baterie zaručují perfektní podmínky pro organizování konferencí.

Rozměry produktu (š x h x v)

•12 cm (průměr) x 3,3 cm (výška)Hmotnost produktu

•195 gCo je obsaženo v krabici

•Reproduktor
Pouzdro
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP UC Speaker Phone
Diskuze k produktu: hp-uc-speaker-phone-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.