vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP UC Speaker Phone

Kalkulačka splátek CETELEM
3599 Kč s DPH

2974 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Multimédia, audio, repro, web cam, MP3 nebo Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: K7V16AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP UC Speaker Phone
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Proměňte libovolnou místnost na virtuální konferenční centrum na svém pracovišti nebo na cestách, pomocí přenosného reproduktory HP UC, který je určen pro zařízení se systémem Windows, Android nebo iOS.
• Výdrž batérie - až 14 hodin a 45 minut

Můžete se ihned přidat ke schůzce připojením k zařízení s podporou technologie Bluetooth nebo k počítači se systémem Windows prostřednictvím rozhraní USB. Přehledné ovládací prvky volání, LED indikátory a nabíjecí baterie zaručují perfektní podmínky pro organizování konferencí.

Rozměry produktu (š x h x v)

•12 cm (průměr) x 3,3 cm (výška)Hmotnost produktu

•195 gCo je obsaženo v krabici

•Reproduktor
Pouzdro
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP UC Speaker Phone
Diskuze k produktu: hp-uc-speaker-phone-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.