vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP UHD USB Graphics Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1792 Kč s DPH

1481 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: N2U81AA#AC3
Váha: 0,9
Záruka: 12 měsíců
HP UHD USB Graphics Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zvyšte svou produktivitu rozšířením nebo zrcadlením pracovní plochy na monitor s rozlišením UHD s využitím grafického adaptéru HP UHD USB.
Jednoduše zapojte adaptér do jakéhokoli portu USB 2.0 nebo USB 3.0 na počítači a druhý konec s konektorem DisplayPort zapojte do monitoru s rozlišením UHD.1 Získejte rychlý přenos dat přes rozhraní USB 3.0 pro obsah s rozlišením až 3 840 x 2 160. Vyberte si řešení, které spotřebuje méně energie než nainstalovaná grafická karta nebo kompletní replikátor portů. Dopřejte si jistotu jednoleté omezené záruky. Přesné požadavky týkající se kompatibility najdete ve stručných specifikacích produktu.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP UHD USB Graphics Adapter
Diskuze k produktu: hp-uhd-usb-graphics-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.