vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP UltraBook 12.5" Sleeve (up to 12.5"/31.8cm x 1"/25.4mm)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
373 Kč s DPH

308 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F7Z98AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP UltraBook 12.5" Sleeve (up to 12.5"/31.8cm x 1"/25.4mm)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zabalte si svůj ultrabook do moderního, odolného a kompaktního pouzdra, které vám pomůže zajistit ochranu notebooku a které odpovídá jeho tenkému profilu.

• Pomozte chránit svůj Ultrabook™ pomocí polstrovaného a jemně podšitého interiéru, který nezvyšuje objem ani hmotnost. Pochlubte se lesklým, profesionálním vzhledem v kanceláři i mimo ni s tímto pevným černým pouzdrem s šedými kostkovanými akcenty.
• Můžete ho nosit pod paží nebo použít rukojeť a nosit ho v ruce. Pro získání rychlého přístupu k zařízení Ultrabook™ stačí pouzdro rozepnout na boku. Díky vnější kapse na zip budete mít své nezbytnosti po ruce.

Co je obsaženo v krabici

•Obal
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP UltraBook 12.5" Sleeve (up to 12.5"/31.8cm x 1"/25.4mm)
Diskuze k produktu: hp-ultrabook-125-sleeve-up-to-125-318cm-x-1-254mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.