vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP UltraBook 15.6" Sleeve (up to 15.6"/39.8cm x 1"/25.4mm)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
462 Kč s DPH

382 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F8A00AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP UltraBook 15.6" Sleeve  (up to 15.6"/39.8cm x 1"/25.4mm)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zabalte si svůj ultrabook/notebook do moderního, odolného a kompaktního pouzdra, které vám pomůže zajistit ochranu notebooku a které odpovídá jeho tenkému profilu.

• Pomozte chránit svůj Ultrabook™ nebo notebook pomocí polstrovaného a jemně podšitého interiéru, který nezvyšuje objem ani hmotnost. Pochlubte se lesklým, profesionálním vzhledem v kanceláři i mimo ni s tímto pevným černým pouzdrem s šedými kostkovanými akcenty.
• Můžete ho nosit pod paží nebo použít rukojeť a nosit ho v ruce. Pro získání rychlého přístupu k zařízení Ultrabook™ stačí pouzdro rozepnout na boku. Díky vnější kapse na zip budete mít své nezbytnosti po ruce.





Rozměry produktu (š x h x v)

•28,0 x 40,0 x 3,0 cm



Co je obsaženo v krabici

•Obal
Dokumentace


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP UltraBook 15.6" Sleeve (up to 15.6"/39.8cm x 1"/25.4mm)
Diskuze k produktu: hp-ultrabook-156-sleeve-up-to-156-398cm-x-1-254mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.