vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Upgrade Bay DVDRW

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
914 Kč s DPH

755 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Čistící prostředky na média
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: G1Y57AA
Výrobce: HP
Váha: 0,14
Záruka: 12 měsíců
HP Upgrade Bay DVDRW
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vytvářejte disky CD a DVD, zálohujte nebo archivujte permanentní datové soubory na disky CD nebo DVD pomocí držáku a jednotky DVD pro upgrade HP 2013 AMO. Navrženo speciálně pro mobilní pracovní stanice HP Zbook 15 a Zbook 17 2013.
Funkce
Zapisujte nebo získejte přístup k velkým souborům, médiím a hudbě přímo z disků CD a DVD.Až 4,7 GB úložné kapacity (8,5 GB při dvouvrstvém zápisu).Díky lehkému kompaktnímu designu se snadno vejde do brašny nebo batohu.Na každé úložné řešení HP se vztahuje jednoletá omezená záruka. Další podpora je k dispozici nonstop po telefonu a v online diskuzních fórech.1Mobilní pracovní stanice HP Zbook 15 a Zbook 17 Pro každé řešení úložiště HP platí 1letá omezená záruka. Podporu můžete kontaktovat 24 hodin denně sedm dnů v týdnu telefonicky nebo prostřednictvím online fór podpory. POZNÁMKA: Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Podrobné informace získáte ve Středisku péče o zákazníky společnosti HP.


Technické údaje
Hmotnost 140 g Minimální rozměry (Š x H x V) 13,99 x 12,93 x 1,58 cm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Upgrade Bay DVDRW
Diskuze k produktu: hp-upgrade-bay-dvdrw-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.