vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Wireless Display Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2360 Kč s DPH

1950 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: J1V25AA
Výrobce: HP
Váha: 0,028
Záruka: 12 měsíců
HP Wireless Display Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S HP Wireless Display Adapter můžete sdílet svůj obsah s celou místností pouhým bezdrátovým odesláním z notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu na monitor nebo projektor.
Použijte Intel® WiDi, nebo Miracast na podporovaných zařízeních, nebo Wi-Fi režim pro starší zařízení.

Kompatibilita:
Adaptér pro přenos obrazu je kompatibilní s technologií Intel® Pro WiDi, Intel® WiDi a s dalšími zařízeními s certifikací Miracast a také se zařízeními s funkcí WiFi. Připojení k adaptéru pro přenos obrazu nevyžaduje připojení k síti.

Rozměry produktu (š x h x v): 94,1 x 30,5 x 14,2 mm
Hmotnost produktu: 28 g
Co je obsaženo v krabici: Adaptér pro bezdrátový přenos obrazu HP a krytka, Adaptér HDMI na VGA, Kabel Micro USB na USB, Napájecí adaptér a lokalizovaná zástrčka.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Wireless Display Adapter
Diskuze k produktu: hp-wireless-display-adapter-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.