vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Wireless Dsply Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2476 Kč s DPH

2046 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Hewlett Packard
Záruka: 24 měsíců
HP Wireless Dsply Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
• Jednoduše připojte hardwarový klíč HDMI do projektoru či monitoru nebo použijte praktický adaptér HDMI na VGA u starších systémů. Poté pomocí přiloženého USB kabelu zapojte napájení hardwarového klíče ze svého notebooku nebo z napájecího adaptéru (AC).
• Pomocí technologie Intel® WiDi nebo Miracast můžete promítat obsah z kompatibilního tabletu, notebooku nebo smartphonu. Pokud není k dispozici technologie Intel® WiDi nebo Miracast, použijte režim prezentace k bezdrátovému promítání obsahu obrazovky nebo webu na monitor nebo projektor.
• Hmotnost: 28g
• Minimální rozměry (Š x H x V) 94,1 x 30,5 x 14,2 mm

S adaptérem pro bezdrátový přenos obrazu HP můžete sdílet obsah s celou místností prostřednictvím bezdrátového odeslání ze svého notebooku, tabletu nebo smartphonu na monitor nebo projektor.

Rozměry produktu (š x h x v)

•94,1 x 30,5 x 14,2 mmHmotnost produktu

•28 gCo je obsaženo v krabici

•Adaptér pro bezdrátový přenos obrazu HP a krytka
Adaptér HDMI na VGA
Kabel Micro USB na USB
Napájecí adaptér a lokalizovaná zástrčka
Brašna


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Wireless Dsply Adapter
Diskuze k produktu: hp-wireless-dsply-adapter není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.