vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Wireless K5510 Keyboard - White CZ

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1325 Kč s DPH

1095 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H4J89AA#AKB
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP Wireless K5510 Keyboard - White CZ
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová klávesnice HP K5510 je špičkové moderní zařízení, které díky svému stylovému a ultratenkému provedení posouvá běžné klávesnice na zcela novou úroveň. Jak funguje? Ještě lépe než vypadá. Vynikající funkce v kombinaci s vysokým komfortem a příjemností na dotek. Při psaní si budete připadat jako ve snu.
Osvoboďte se od kabelů

Připojte klávesnici bezdrátově přes miniaturní USB přijímač pracující na frekvenci 2,4 GHz. Tato technologie umožňuje použití klávesnice až na vzdálenost 10 metrů.
Dopřejte svým rukám pohodlí

Klávesnici lze nastavit do dvou poloh. Jjednoduše si vyberte tu, která vyhovuje vašemu způsobu práce. Funkční klávesy navíc zrychlí vybrané operace či spouštění programů a pomohou tak k vyšší produktivitě.
Připojte až 5 bezdrátových zařízení

USB přijímač je kompatibilní s HP Link-5 zařízeními. Umožní tak připojit až 5 bezdrátových zařízení aniž by bylo nutné zabrat další USB porty na počítači. Po připojení klávesnice tak můžete ke stejnému přijímači připojit další až 4 zařízení. Vyberte si například z nabídky bezdrátových myší HP podporujících tuto technologii.
Brečíte v práci smíchy?

Pořiďte si stylovou klávesnici odolnou proti slzám i polití.
Klávesnice je konstruována pro zvýšenou odolnost proti polití tekutinou. Měla by tak odolat drobných nehodám. Přesto ale ponořit klávesnici do vody nebo ji polít agresivní či slazenou tekutinou není dobrý nápad.
Rozměry produktu (š x h x v)Klávesnice: 438,9 × 153 × 15,5 mm
Nano Dongle: 18,9 x 14,4 x 6,2 mm
Hmotnost produktuKlávesnice: 0,7 kg
Nano Dongle: 0,0017 kg
Co je obsaženo v krabiciBezdrátová klávesnice HP
Bezdrátový mikropřijímač USB
2 baterie AAA
Dokumentace
Doporučené požadavky na systémVolný port USB
Microsoft® Windows® XP / Vista / 7 / 8


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Wireless K5510 Keyboard - White CZ
Diskuze k produktu: hp-wireless-k5510-keyboard-white-cz není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.