vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver

Kalkulačka splátek CETELEM
5732 Kč s DPH

4737 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: J9054C
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 480 měsíců
HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP X111 100M SFP LC FX Transceiver (J9054C)

A small form-factor pluggable (SFP) 100Base-FX transceiver that provides 100 Mbps full-duplex connectivity up to 2 km on multimode fiber.

Ports:
1 LC 100BASE-FX port (IEEE 802.3u Type 100BASE-FX)
Duplex: half or full

Cable type:
62.5/125 µm or 50/125 µm (core/cladding) diameter, graded-index, low metal content, multimode fiber optic, complying with ITU-T G.651 and ISO/IEC 793-2 Type A1b or A1a, respectively

Maximum distance: 2 km (full duplex) or 412 m (half duplex)

Notes:
Transmitter wavelength: 1310nm
Power consumption is 1.1 watt maximum.
For supported platforms and minimum software requirements to support this product, see the document titled "Support for the J9054B 100-FX SFP-LC Transceiver" on the "ProCurve Mini-GBICs and SFPs" Manuals Web page.

Compatible products:
• HP 2810 Switch Series
• HP 2510 Switch Series
• HP 4200 vl Switch Series
• HP 2610 Switch Series
• HP 2910 al Switch Series
• HP 2520 Switch Series
• HP 2615-8-PoE Switch
• HP 2915-8G-PoE Switch
• HP 2620 Switch Series
• HP 8200 zl Switch Series
• HP 3500 yl Switch Series
• HP 6600 Switch Series
• HP 5400 zl Switch Series
• HP 6200-24G-mGBIC yl Switch




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver
Diskuze k produktu: hp-x111-100m-sfp-lc-fx-transceiver-j9054c není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.