vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR

Kalkulačka splátek CETELEM
46220 Kč s DPH

38198 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD061A
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver (JD061A)

A small form-factor pluggable SFP Gigabit LH40 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 40km on a single-mode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-LH port (no IEEE standard exists for 1550 nm optics)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1310 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652

Maximum distance: Up to 40km

Fiber type: Single Mode

Compatible products:
• HP 5900 Switch Series
• HP 5500 HI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP MSR50 Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR
Diskuze k produktu: hp-x125-1g-sfp-lc-lh40-1310nm-xcvr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.