vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP X500 Wired Mouse

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
200 Kč s DPH

165 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: E5E76AA#ABB
Výrobce: HP Inc
Záruka: 24 měsíců
HP X500 Wired Mouse
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vyzkoušejte spolehlivou kabelovou myš HP X500, která se bezproblémově připojí k počítači pomocí rozhraní USB. Profilovaný tvar pohodlně padne do přirozeného zaoblení ruky a myš lze naprogramovat na práci s levou, anebo pravou rukou. Díky rychle reagující technologii optického snímání stačí myš připojit a hned můžete pracovat.

• Při navrhování byl brát zřetel na komfort - prodloužený oblouk a profilovaný tvar umožňují uvolněné ovládání pro praváky i leváky.
• Pouhým zapojením USB kabelu můžete začít napájet svou myš a již nikdy nebudete muset měnit baterie. Žádný software ani stahování. Ihned můžete začít klikat a posouvat.
• Pohodlně pracujte se systémy Windows XP, Vista, 7 nebo 8 pomocí trojice ovládacích tlačítek a středového posunovacího kolečka.
• Technologie optického snímání zajišťuje optimální polohování na většině povrchů pro přesné a plynulé ovládání.


Rozměry produktu (š x h x v)

•115,10 x 63,50 x 35,38 mmHmotnost produktu

•0,106 kgCo je obsaženo v krabici

•Myš
Příručka pro rychlé nastavení
Záruční listDoporučené požadavky na systém

•Volný port USB
Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Mac OSX


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP X500 Wired Mouse
Diskuze k produktu: hp-x500-wired-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.