vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Z6/8 Adj. Rail Rack Kit Flush Mount

Kalkulačka splátek CETELEM
5071 Kč s DPH

4191 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: B8S55AA
Výrobce: HP Inc
Záruka: 36 měsíců
HP Z6/8 Adj. Rail Rack Kit Flush Mount
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Řešení na montáž stojanu pro pracovní stanice xw4600, z200 a z400 obsahuje uzamykatelný podnos, který zabezpeční pracovní stanici a nastavitelné pevné držáky, které zachytí stojan. tato souprava poskytuje nízkoprofilový design s minimálním dosahem na omezení prostoru pro velké množství konfigurací stojanu. Výrazná flexibilita a bezpečnost, kterou poskytuje souprava je dostupné a jednoduché řešení montáže stojanu s aktuálními pracovními stanicemi HP vstupní třídy.

Kompatibilní produkty:
Sada pevných kolejnic HP xw4/Z2/Z4 na rack s nastavitelnou hloubkou (WH340AA)

Pracovní stanice
HP xw4600
HP Z200
HP Z200 Small Form Factor
HP Z400


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Z6/8 Adj. Rail Rack Kit Flush Mount
Diskuze k produktu: hp-z6-8-adj-rail-rack-kit-flush-mount není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.