vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP Z8000 Bluetooth Mouse - dotykový povrch - MOUSE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1360 Kč s DPH

1124 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: H6J32AA#ABB
Záruka: 24 měsíců
HP Z8000 Bluetooth Mouse - dotykový povrch - MOUSE
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nejtenčí elegantní myš Bluetooth na světě!
Myš HP Bluetooth Z8000 je maximalistická ve svém nízkoprofilovém designu. Úžasně elegantní styl, nízkoenergetické připojení Bluetooth a kapacitní dotykové ovládání – budoucnost je zde.

Maximálně ultra mobilní myš
- Futuristická. Vytříbená. Dynamická! Pořiďte si ultra mobilní myš s elegantním designem a kvalitním zpracováním, výškou pouhých 17 mm (0,7"), boky z leštěného kovu a leskle černou horní stranou – a získejte tak kousek skutečné muzejní kvality.

Jednoduchost dotykového ovládání
- Inovativní kapacitní dotykový povrch umožňuje posouvání dotykem ve čtyřech směrech. Se stejnou citlivostí jakou u prémiových smartphonů můžete používat rychlé pohyby a posuvy pro nevídanou lehkost ovládání.

Flexibilita připojení
- Ušetřete energii s technologií Bluetooth 4.0 s nízkou spotřebou energie (BTLE) – novým standardem pro připojení bez potřeby hardwarových klíčů.

Citlivá a přesná odezva
- Laserová technologie umožňuje konzistentní, citlivé a přesné ovládání na prakticky libovolném povrchu

Technická funkce
Nízkoenergetické připojení Bluetooth 4.0; Kapacitní dotykový povrch ; Posouvání dotykem ve 4 směrech; 2 tlačítka; 2 baterie AAA


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP Z8000 Bluetooth Mouse - dotykový povrch - MOUSE
Diskuze k produktu: hp-z8000-bluetooth-mouse-dotykovy-povrch-mouse není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.