vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP zásobník papíru pro HP Officejet Pro 8600A - 2nd Tray

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1683 Kč s DPH

1391 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: HP
Záruka: 12 měsíců
HP zásobník papíru pro HP Officejet Pro 8600A - 2nd Tray
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled
Vstupní zásobník HP Officejet rozšiřuje kapacitu tiskáren řady HP Officejet 8600 e-All-in-One o dalších 250 listů běžného papíru. Spolupracuje se standardním zásobníkem papíru a umožňuje tak výrazně zvýšit zásobu papíru.
Funkce
Zvyšte produktivitu tiskáren řady HP Officejet 8600 e-All-in-One se zásobníkem na dalších 250 listů běžného papíru. Bez problémů spolupracuje se standardním zásobníkem, takže získáte skutečně všestranné řešení pro velkokapacitní tisk a kopírování.
Díky větší zásobě papíru ušetříte čas při sledování tiskových úloh.
Šetřete čas a pracujte pohodlně – tiskněte a kopírujte na běžný i speciální papír, aniž byste museli měnit média v zásobníku. Jednoduše vložte běžný papír do zásobníku papíru na 250 listů a hlavičkový dopisní papír, fólie nebo fotografický papír do standardního zásobníku papíru.
Technické údaje
Hmotnost
2,92 kg
Minimální rozměry (Š x H x V)
493 x 413 x 112 mm
Co je obsaženo v krabici
Zásobník na 250 listů papíru


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP zásobník papíru pro HP Officejet Pro 8600A - 2nd Tray
Diskuze k produktu: hp-zasobnik-papiru-pro-hp-officejet-pro-8600a-2nd-tray není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.