vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE 12504 AC Switch Chassis

Kalkulačka splátek CETELEM
157310 Kč s DPH

130008 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JC654A
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
HPE 12504 AC Switch Chassis
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HPE 12504 AC Switch Chassis

Popis

Řada přepínačů HPE 12500 je řada výkonných směrových přepínačů nové generace s vynikající kapacitou a měřítkem pro síťové jádro nebo datová centra.

Navrženy pro vysoký výkon s neblokující a distribuovanou Clos architekturou, poskytují tyto přepínače spínací kapacitu až 24,3 Tb / s a propustnost 10,8 Bp / s až
400 Gb / s na slot pro karty.

Přepínače 12500 mají rovněž funkce energetické účinnosti, které snižují provozní náklady a jsou ideální pro organizace, které uvažují o rozsáhlých konsolidacích datových center, o kontinuitě provozu a místech obnovy po havárii, rozmístění sítí metropolitní oblasti a další aplikace vyžadující robustní, spolehlivou a vysoce dostupnou spínací platformu.

Přehled
- Modulární šasi
- 2x MPUx (Management Ports)
- 4x I/O module slots
- 4x open module slots
- podpora až 192x Gigabit Ethernet ports nebo 192x 1/10GbE ports nebo 64x 40GbE ports nebo 16x 100GbE ports nebo kombinace
- pro podnikové rozhraní, distribuce, datová centra
- OAA module pro flexibilní nastavení
- IRF stacking (až 4 switche do stohu)
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE 12504 AC Switch Chassis
Diskuze k produktu: hpe-12504-ac-switch-chassis není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.