vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE 5120 16G SI Switch

Kalkulačka splátek CETELEM
23594 Kč s DPH

19499 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JE073B#ABB
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 480 měsíců
HPE 5120 16G SI Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HPE 5120 16G SI Switch

Popis
Řada přepínačů HPE FlexNetwork 5120 SI obsahuje inteligentní, plně řízené přepínače Gigabit Ethernet, které poskytují vysoký výkon, vysokou hustotu portů a zjednodušenou instalaci, což zvyšuje hodnotu investic do síťové infrastruktury. Řada 5120 SI je vylepšena pro vrstvu přístupu v podnikových sítích, které vyžadují Gigabit Ethernet na ploše nebo na distribuční vrstvě v metropolitních sítích (MAN). Kabelová rychlost doručování přináší efektivnější propustnost a šířku pásma potřebné pro kritické data a vysokorychlostní komunikaci. Jako součást komplexní bezpečnostní kontroly používají přepínače 5120 SI ověřování IEEE 802.1X k identifikaci uživatelů, kteří se pokoušejí o přístup k síti. Tyto přepínače jsou vysoce spolehlivé, poskytují redundanci při odstraňování smyček v síti. Nabízejí také řadu protokolů správy pro zjednodušení správy sítě.

Přehled
- Management: Fully managed
- Layer 3 Lite: L2 switching / L3 Static routing
- 16x PoE 10/100/1000 RJ45 portů + 4x Gb SFP porty
- IRF stacking (až 4 switche do stohu)
- Komplexní bezpečnostní kontrola
- Excelentní možnost správy
- Doživotní záruka: Záruka 99 let!
- Oprava výměnou následující pracovní den!
- Nově: 3-letá 24x7 Softwarová podpora v ceně!
- Rozsáhlá síť servisních středisek HP v ČR a na Slovensku
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE 5120 16G SI Switch
Diskuze k produktu: hpe-5120-16g-si-switch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.