vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE 5900AF 48XGT 4QSFP BF Bundle

Kalkulačka splátek CETELEM
1963827 Kč s DPH

1622998 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JG851A#ABB
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HPE 5900AF 48XGT 4QSFP BF Bundle

Popis:
Řada přepínačů HPE FlexFabric 5900 je řada vysoce výkonných přepínačů s vysokou hustotou, strašně nízkou odezvou a top-of-rack (ToR)přepínači, která je součástí HPE FlexFabric společnosti Hewlett Packard Enterprise (HPE) FlexNetwork.

Ideální pro nasazení na serverové přístupové vrstvě velkých podnikových datových center, je řada HPE FlexFabric 5900 také dostatečně výkonná pro nasazení v základní vrstvě datových center středních podniků. S nárůstem virtualizovaných aplikací a provozem server-to-server, si nyní zákazníci vyžadují inovace ToR přepínačů, které splní jejich potřeby pro vyšší výkonnost připojení k serveru, konvergenci Ethernetu a úložiště, schopnost pracovat s virtuálními prostředími a s extrémně nízkkou odezvou a to vše v jediném zařízení.


Bundle obsahuje:
- 4x switch - JG336A HPE FlexFabric 5900AF 48XGT 4QSFP+ Switch
- 8x zdroj - JC680A HPE 58x0AF 650W AC Power Supply
- 8x větrák- JG553A HPE X711 Front (Port Side) to Back (Power Side) Airflow High Volume Fan Tray


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE 5900AF 48XGT 4QSFP BF Bundle
Diskuze k produktu: hpe-5900af-48xgt-4qsfp-bf-bundle není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.