vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HPE 7502 Switch Chassis

Kalkulačka splátek CETELEM
164205 Kč s DPH

135707 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD242C
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
HPE 7502 Switch Chassis
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HPE 7502 Switch Chassis
Popis:


Řada přepínačů HPE FlexNetwork 7500 obsahuje modulární vícevrstvé přepínače v šasi, které splňují vyvíjející se potřeby integrovaných sítí a služeb. Přepínače lze nasadit ve více síťových prostředích, včetně jader podnikových LAN sítí, agregačních vrstvách a na okrajích sítí.

Nabízejí 40GbE konektivitu a nákladově efektivní porty 10GbE s kabelovou rychlostí, aby zajistily propustnost a šířku pásma potřebné pro vaše kritická data a vysokorychlostní komunikaci. Pasivní backplane, podpora sdílení zátěže a redundantní správa a vlákna pomáhají řadě přepínačů zajistit vysokou dostupnost.

Navíc tyto přepínače poskytují služby směrování vrstev 2 a 3 pro nejnáročnější aplikace s podporou hardwaru založenou na protokolu IPv4 a IPv6.


Přehled
- Modulární šasi
- 2x I/O modulární sloty
- 2x MPU sloty
- podpora až 96x Gigabit Ethernet portů nebo 96x 10/100/1000 portů nebo 32x 1/10GbE portů nebo 16x 10GbE portů nebo 8x 40GbE portů nebo kombinace
- Redundantní zdroje (Nejsou součástí balení. Nutno dokoupit zvlášť – JD226A, JD209A nebo JD217A)
- Bohatá IPv6 a MPLS funkcionalita
- Montáž do 19“ racku EIA standard. Úchytky jsou součástí balení.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HPE 7502 Switch Chassis
Diskuze k produktu: hpe-7502-switch-chassis není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.