vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HR03 2BP AAA Black NiMH 900mAh FUJITSU

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
325 Kč s DPH

269 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Part no.: 35045618
Výrobce: FUJITSU
Váha: 0,034
HR03 2BP AAA Black NiMH 900mAh FUJITSU
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HR-4UTHCEX-2B
Mikrotužkové baterie AAA (R03) které spojují výhody baterií bez samovybíjení, alkalických a díky vysoké kapacitě i klasických NiMh baterií. Baterie nabízí kapacitu min. 900mAh při 500 dobíjecích cyklech. I tyto baterie mají samozřejmě maximálně eliminovaný efekt samovybíjení. Díky speciální technologii udrží tyto baterie po dobu jednoho roku až 85% své kapacity. Baterie se dodávají v nabitém stavu a jsou připraveny k okamžitému použití.
PODOBNOST - HR-4UWXB-2BP
TYP BATERIE - AAA
NAPĚTÍ - 1,2V
MIN. KAPACITA - 900 mAh
POČET BATERIÍ V BLISTRU - 2
POČET BLISTRŮ V KARTONU - 10


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HR03 2BP AAA Black NiMH 900mAh FUJITSU
Diskuze k produktu: hr03-2bp-aaa-black-nimh-900-mah-fujitsu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.