vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HSM skartovač Pure 120 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)

Kalkulačka splátek CETELEM
6696 Kč s DPH

5534 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SK1001
Výrobce: HSM
Záruka: 24 měsíců
HSM skartovač Pure 120 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Nejmenší skartovací stroj z nové řady HSM Pure „ke stolu“. Konstrukce je dvoudílná, se snímatelnou hlavou a praktickým madlem. Ovládání je automatické, s výkyvným spínačem, který zajišťuje nulovou spotřebu elektrické energie ve STAND-BY režimu. Vstupní otvor je chráněn bezpečnostní klapkou, která v případě kontaktu vypíná chod skartovače. Při zahlcení nožů se automaticky zapíná zpětný chod. Stroj je rovněž vybaven tlačítkem pro manuální spuštění zpětného chodu.
Uvedený skartovač vyniká tichým chodem, má praktický průhled do objemného zásobníku na skartovaný odpad pro možnost kontroly stavu naplnění. Odolné nože ze zakalené oceli umožňují skartování dokumentů s kovovými kancelářskými sponkami a plastových karet. Mají doživotní proti výrobním vadám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HSM skartovač Pure 120 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)
Diskuze k produktu: hsm-skartovac-pure-120-velikost-rezu-4x25-mm-din-3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.