vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HSM skartovač Pure 220 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)

Kalkulačka splátek CETELEM
7639 Kč s DPH

6313 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SK1003
Výrobce: HSM
Záruka: 24 měsíců
HSM skartovač Pure 220 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skartovací stroj ke stolu z řady HSM Pure. Stroj má dvoudílnou konstrukci
se snímatelnou hlavou a praktickým madlem.
Ovládání je automatické, s výkyvným spínačem, který zajišťuje nulovou spotřebu elektrické energie ve STAND-BY režimu. Vstupní otvor je chráněn bezpečnostní klapkou, která v případě kontaktu vypíná chod skartovače. Při zahlcení nožů se automaticky zapíná zpětný chod. Stroj je rovněž vybaven tlačítkem pro manuální spuštění zpětného chodu. Charakteristická je snížená hlučnost v průběhu skartování.
Odolné nože z kvalitní oceli umožňují skartování dokumentů s kovovými kancelářskými sponkami a plastových karet. Stroje mají doživotní záruku na nože proti výrobním vadám.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HSM skartovač Pure 220 (velikost řezu 4x25 mm, DIN 3)
Diskuze k produktu: hsm-skartovac-pure-220-velikost-rezu-4x25-mm-din-3 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.