vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HSM skartovač Pure 320 (velikost řezu 5.8 mm, DIN 2)

Kalkulačka splátek CETELEM
9599 Kč s DPH

7933 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SK1005
Výrobce: HSM
Záruka: 24 měsíců
HSM skartovač Pure 320 (velikost řezu 5.8 mm, DIN 2)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výkonný skartovací stroj ke stolu s integrovaným výsuvným zásobníkem. Je vybaven vstupní fotobuňkou, multifunkční tlačítko s malým panelem indikuje stand-by režim, plný zásobník, zahlcení nožů a otevřený zásobník. V případě zahlcení je automaticky spuštěn zpětný chod, pomocí kterého se uvolňují nože. Zpětný chod lze spustit i ručně.
Řídící jednotka stroje je vybavena systémem EMCS, který minimalizuje spotřebu elektrické energie. Motor je chráněn tepelnou ochranou, u vstupního otvoru je bezpečnostní dotykový spínač, který v případě stisknutí krytu zastaví chod stroje.
Řezné nože jsou vyrobeny z kvalitní tvrzené oceli s doživotní zárukou proti výrobním vadám, jsou tvarovány pro snížení třecích odporů v průběhu skartování. Zajišťují dlouhou životnost, nízkou spotřebu energie a velkou kapacitu stroje.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HSM skartovač Pure 320 (velikost řezu 5.8 mm, DIN 2)
Diskuze k produktu: hsm-skartovac-pure-320-velikost-rezu-58-mm-din-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.