vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HSM skartovač Pure 420 (velikost řezu 3.9 mm, DIN 2)

Kalkulačka splátek CETELEM
15895 Kč s DPH

13136 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SK1007
Výrobce: HSM
Záruka: 24 měsíců
HSM skartovač Pure 420 (velikost řezu 3.9 mm, DIN 2)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Skartovací stroj určený do každé moderní kanceláře. Je tichý, spolehlivý, plně automatický, s důrazem na úsporu elektrické energie dle zásad EMCS.
Multifunkční tlačítko doplněné kontrolkami zjednodušuje obsluhu, je vybaveno indikací plného zásobníku, zahlcení nožů, otevřeného zásobníku a STAND-BY režimu. Po uplynutí 2 minut od posledního skartování se stroj přepíná do energeticky úsporného režimu, po delší době se automaticky zcela vypíná. V případě zahlcení spouští řídící deska zpětný chod. Kryt u vstupního otvoru je vybaven bezpečnostním dotykovým spínačem. Zásobník je vyroben z plastu se sníženou elektrostatikou, má průzor na jednoduchou kontrolu naplnění. Pro snadnější manipulaci je skartovač vybaven otočnými pojezdovými kolečky.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HSM skartovač Pure 420 (velikost řezu 3.9 mm, DIN 2)
Diskuze k produktu: hsm-skartovac-pure-420-velikost-rezu-39-mm-din-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.