vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iGET F3A Držák tabletu 7"-10,1" na opěrku do auta

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
270 Kč s DPH

224 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: F3A
Výrobce: IGET
Záruka: 24 měsíců
iGET F3A Držák tabletu 7"-10,1" na opěrku do auta
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ještě více zážitků s novým držákem pro tablety iGET...

Připevněte si oblíbený tablet iGET na opěrku hlavy v autě a zabavte spolucestující na zadních sedadlech.

Univerzální držák iGET Car Holder F3 do auta slouží k pohodlnému uchycení vašeho tabletu ve velikostech 7"-10,1" na opěrku hlavy. Tablet bude uchycen na opěrce hlavy a vy si tak můžete naplno vychutnat klidnou jízdu bez neustáleho vyrušování, dotěrných otázek a křiku dětí nebo spolucestujících na zadních sedadlech.
Instalace iGET Car Holder F3 na opěrku hlavy je velice snadná. Stačí ho uchytit za podpěry hlavové opěrky. U podpěr s průměrem menším než 12 mm pevně zafixujete držák pomocí páček a u podpěr s větším průměrem již fixace není nutná neboť držák již pevně drží. Součástí držáku je otočný kloub, který umožní nastavit tablet v rozsahu až 360°. Optimální poloha tabletu je tak zaručena.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iGET F3A Držák tabletu 7"-10,1" na opěrku do auta
Diskuze k produktu: iget-f3a-drzak-tabletu-7-12-na-operku-do-auta není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.