vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iGET POWER B-4000 - Li - Pol power bank 4000 mAh

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
300 Kč s DPH

248 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: B-4000
Výrobce: IGET
Záruka: 24 měsíců
iGET POWER B-4000 - Li - Pol power bank 4000 mAh
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Externí napájecí baterie iGET POWER B-4000 představuje nejvýhodnější spojení luxusního bílého provedení, štíhlosti a přitom stále vysoké kapacity 4 000 mAh.Ideální kombinace je podpořena použitím nejnovější technologie Li-Polymerové baterie, která oproti standardní Li-iontové baterii nabízí mnohem nižší hmotnost, vyšší počet nabíjecích cyklů a větší odolnost vůči paměťovému efektu.Externím napájecí baterie iGET POWER B-4000 s velkou kapacitou o velikosti 4 000 mAh je jasnou volbou jako záložní nabíjecí baterie všude tam, kde se není možnost jiného způsobu dobití zařízení. Díky externí nabíjecí (napájecí) baterii iGET POWER B-4000 se stane vaše cestování o něco jednodušší, neboť vaše zařízení (mobilní telefon, MP3 a MP4 přehrávač, GPS navigace, fotoaparát, tablet, iPod, chytré hodinky atd.) budete moci používat mnohem déle a nemusíte se bát otravné ikony zobrazující „Low battery“. Běžné mobilní telefony tak dobijete minimálně 1,5-2x.DC 5 V výstup s 2.4 A vám umožní nabíjet i zařízení s vyšším proudovým odběrem jakou jsou tablety a mobilní telefony od společnosti Apple Inc..
Pomocí tlačítka na Power bance si můžete kdykoliv zkontrolovat stav nabití nebo stav nabíjení. Jednotlivé stavy jsou zobrazeny pomocí 4x LED diod s modrým podsvícením.

Stav nabití nebo stav nabíjení

100% - 4 modře svítící LED diody
75% - 3 modře svítící LED diody
50% - 2 modře svítící LED diody
25% - 1 modře svítící LED diodyPower banka iGET POWER B-4000 je vybavena ochrannými prvky, které zabrání poškození připojeného zařízení.

Součástí této ochrany je:

- ochrana před vybitím,

- ochrana před přepětím,

- ochrana před zkratem,

- ochrana před přebíjením,

- ochrana před přehřátím.

Součástí balení je i dlouhý bílý microUSB kabel.

Power banka o které nebudete ani vědět, že ji máte u sebe - až na mobilní telefon.

Technické parametry

Kapacita baterie: 4 000 mAh

Typ baterie: Li-pol
Doba nabíjení: 6-10 hodin (v závislosti na použité nabíjčce)
Životnost cyklů: až 500
Vstup microUSB: DC 5 V/ 2 A
Výstup USB 2.0: DC 5 V/2.4 A

Provedení

Obal: plast
LED diody: 4x s modrým podsvícením
Rozměry power banky: 67x112x9 mm
Hmotnost power banky: 110 g

Hmotnost power banky a příslušenství včetně krabice: 165 gSkutečně využitelná kapacita baterie se může lišit od udávané. V zařízení dochází ke ztrátám na PCB, kabeláží a při změně napětí z 3.7 V na výstupních 5 V a podobně v připojeném zařízení.Obsah balení
1x power banka iGET POWER B-4000
1x kabel microUSB - USB
1x uživatelský manuál (CZ/SK/PL/EN/BG/DE/AT/HU/LT/RO/RU)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iGET POWER B-4000 - Li - Pol power bank 4000 mAh
Diskuze k produktu: iget-power-b4000-li-pol-power-bank-4000-mah není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.