vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iHealth BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku

Kalkulačka splátek CETELEM
3701 Kč s DPH

3059 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: IH-BP5
Výrobce: iHealth
Záruka: 24 měsíců
iHealth BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
iHealth BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku
Vlajková loď měřičů krevního tlaku od iHealth - bezdrátový BP5 umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoliv a kdekoliv. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals 2 (zdarma pro zařízení iOS a Android) zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Na displeji mobilního zařízení si zobrazte hodnoty Vašeho stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).
Ve spojení s iHealth váhou nebo ještě lépe s iHealth WiFI komplexním tělesným analyzátorem, iHealth snímačem denní aktivity a kvality spánku a iHealth pulsnim oximetrem získáte velmi komplexní pohled na své zdraví, sportovní kondici a životní rytmus. V aplikaci iHealth MyVitals 2 můžete sledovat a vyhodnocovat trendy vývoje všech měřených charakteristik Vašeho těla a aktivit, plánovat své osobní cíle, sledovat jejich plnění, atd.
Tento výrobek je certifikován CE jako zdravotní zařízení.
Vlajková loď měřičů krevního tlaku od iHealth - bezdrátový BP5 umožňuje pohodlně zjistit přesné hodnoty krevního tlaku a srdečního pulsu kdykoliv a kdekoliv. Ve spojení s aplikací iHealth MyVitals 2 (zdarma pro zařízení iOS a Android) zobrazíte křivku průběhu pulsu a srovnáte aktuálně naměřené hodnoty s dlouhodobými záznamy. Na displeji mobilního zařízení si zobrazte hodnoty Vašeho stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).
Model BP5 je vlajkovou lodí zařízení na měření krevního tlaku od světového leadra inovace v oblasti zdravotního příslušenství iHealth. Poctivě provedený kompresor, ačkoliv příjemně lehký a zabalený do elegantního pouzdra malých rozměrů, pracuje velmi rychle. V kombinaci s vyspělou elektronikou za pár vteřin provede měření krevního tlaku a tepu osvěčenou metodou - nad loktem. Navíc mu stačí tak málo energie, že se malá baterie vešla do jeho pouzdra. S tímto mobilním zařízením můžete pohodlně změřit své hodnoty kdykoliv na cestách mimo domov.
Pohodlná měření Měření krevního tlaku a srdečního tepu nikdy nebylo jednodušší. Stačí zmáčknout jediné tlačítko na displeji Vašeho telefonu nebo tabletu a vše proběhne samo automaticky v pohodlí Vašeho domova nebo kdekoliv na cestách.
iHealth BP5 se bezdrátově spojí s aplikací iHealth MyVitals 2 na Vašem iOS nebo Android mobilním zařízení. Přístroj iHealth BP5 s hmotností pouhých 135 g ovládaný z aplikace Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu spolehlivě změří systolický a diastolický krevní tlak, zobrazí křivku Vašeho pulsu a jeho aktuálně naměřenou hodnotu.
Přehledné zobrazení výsledků Aplikace iHealth MyVitals 2 zobrazí na displeji naměřené hodnoty Vašeho krevního tlaku a pulsu. Další cennou funkcionalitou je zobrazení grafů dlouhodobě prováděných měření a srovnání aktuálně naměřených hodnot s dlouhodobým osobním trendem. Vypovídající je zobrazení hodnoty Vašeho aktuálního stavu v rámci graficky přehledné klasifikace akceptované Světovou zdravotnickou organizací (WHO).
Sdílení naměřených hodnot Přímo z aplikace iHealth MyVitals 2 lze naměřené hodnoty odeslat přátelům, rodině nebo lékaři.
Komplexní sledování osobní zdravotní kondice Aplikace iHealth MyVitals 2 umožňuje komplexní sledování měření celé řady životně podstatných hodnot, evidenci fyzické aktivity a příjmu energie v potravě. Na to navazuje funkcionalita plánování osobních cílů, sledování jejich plnění a plánování konkrétních aktivit.
Uživatelské účty V rámci aplikace iHealth MyVitals 2 lze měřit hodnoty jednorázově, nebo si založit uživatelský účet a nechat měřené hodnoty automaticky ukládat do paměti. Na jednom zařízení lze vytvořit uživatelské účty více uživatelům a vést například záznamy celé rodiny. Každý uživatel zadá ve svém účtu další pomocné údaje jako tělesnou výšku a věk, které napomáhají lépe vyhodnocovat naměřené hodnoty.
Cloudový účet Pokud si na stránkách výrobce iHealth založíte svůj online uživatelský účet a spojíte ho se svým účtem na Vašem mobilním zařízení, můžete veškeré úkony včetně sledování naměřených hodnot provádět také z Vašeho počítače. V případě ztráty nebo poškození mobilního zařízení tak nepřijdete o své naměřené osobní hodnoty. Jednoduchým propojením více zařízení s online účtem, například chytrého telefonu a tabletu, pak můžete měření provádět s jakýmkoliv z připojených zařízení a výsledky sledovat na všech ostatních.
Vlastnosti a specifikace : •Certifikace CE jako zdravotní zařízení •Měří systolický a diastolický krevní tlak a srdeční puls •Místo měření: standardní - paže nad loktem •Řízeno aplikací iHealth MyVitals 2 nebo starší iHealth MyVitals - pro iOS a Android zdarma •Bezdrátový přenos měřených hodnot do mobilního zařízení přes Bluetooth 3.0 •Během měření zobrazuje křivku srdečního tepu •Definice více uživatelských účtů na jediném mobilním zařízení •Možnost ukládání, editace a prohlížení hodnot na cloudovém účtu, přístup z počítače •Propojení více mobilních zařízení s jediným uživatelským účtem •Velikost přístroje (bez rukávu): 14,5 x 5,8 x 3 cm •Hmotnost přístroje (bez rukávu): 135 g •Délka rukávu odpovídá obvodu paže nad loktem: 22 - 42 cm •Tlakový rozsah rukávu: 0 - 295 mm Hg •Přesnost tlaku: ±3 mm Hg •Rozsah měřeného srdečního tepu: 40 - 180 úderů za minutu s přesností ±5% •Kompatibilita: iOS a Android 2.3.3 a pozdější


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iHealth BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku
Diskuze k produktu: ihealth-bp5-bluetooth-meric-krevniho-tlaku není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.