vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iiyama - floor lift for (touch-) flat screens

Kalkulačka splátek CETELEM
20288 Kč s DPH

16767 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Stojany a držáky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MD-052G7200
Výrobce: IIYAMA
Záruka: 24 měsíců
iiyama - floor lift for (touch-) flat screens
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podlahový stojan (výtah) pro ploché obrazovky, max. 120 kg

Rychlá a snadná instalace podlahového „výtahu“, který umožňuje elektrické výškové nastavení obrazovky. Výtah je vybaven držákem obrazovky, který disponuje VESA držákem, takže je vhodný pro téměř každý displej. Jednotka vyžaduje umístění na speciálně vytvořenou základní desku (MD-052B7210), nebo těsně u zdi, za kterou může být upevněn s nastavitelnou montážní sadou na zeď (MD-052B7230). Tento držák je dodáván s dálkovým ovládáním pro nastavení výšky displeje až 600 mm. Za držákem je dostatek místa pro umístění mini PC. Pro použití tenkého klienta PC VESA 75/100 je montážní držák obsažen.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iiyama - floor lift for (touch-) flat screens
Diskuze k produktu: iiyama-floor-lift-for-touch-flat-screens není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.