vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iiyama - floor lift on wheels for flat screens

Kalkulačka splátek CETELEM
21284 Kč s DPH

17590 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Držáky na TV
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MD-062B7275
Výrobce: IIYAMA
Záruka: 24 měsíců
iiyama - floor lift on wheels for flat screens
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Podlahový držák na kolečkách pro ploché obrazovky, max. 120 kg

Pojízdný vozík pro obrazovky až do VESA 600-400. Což dělá tento produkt unikátní. Je to flexibilita obrazovky a snadná montáž, v pouhých třech krocích je produkt nainstalován a připraven k použití. Pojízdný stojan s možností elektrického nastavení výšky, má nepřetržitý a tichý chod při užívání. Obsahuje většinu VESA vzorů, takže je vhodný pro téměř každý displej. Vložený VESA držák má další speciální funkce, může být použit jako nosič pro stolní PC na zadní straně.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iiyama - floor lift on wheels for flat screens
Diskuze k produktu: iiyama-floor-lift-on-wheels-for-flat-screens není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.