vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iMyMax Mini Power Bank 2.600mAh, Red

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
201 Kč s DPH

166 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: iMyMax
Váha: 0,181
Záruka: 24 měsíců
iMyMax Mini Power Bank 2.600mAh, Red
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Model: MM-PB/012

Portable external battery pack compatible with a variety of electronic devices such as smartphone, tablet PC, bluetooth headset, iPhone, iPad.

Capacity: 2.600mAh Li-ion battery
Material: ABS
Unique design light, easy to carry
Input: Micro USB/DC 5V/1A
Output USB: DC 5V/1A
Full Charging time: 4-5 hours
Product dimension: 91mm*30mm*21mm ( L/W/H )
Weight: 130g

Upozornění: Skutečná ( fyzická ) kapacita článků tohoto akumulátoru je 2600 mAh. Prakticky však není možné ze žádného externího akumulátoru bezztrátově přenést všechnu tuto energii do akumulátoru mobilního zařízení, ztráta energie vždy vznikne v nezbytném měniči napětí z 3.7V na 5V, na přechodových odporech kontaktů, méně než 100% účinností ukládání energie do akumulátoru nabíjeného zařízení, vlivem teplotních podmínek, vlivem vyššího nabíjecího proudu a pod. Obecně platí, že reálné je možné přesunout energii z externího akumulátoru do akumulátoru nabíjeného zařízení s účinností mezi cca. 85 a 75% v závislosti na uvedených podmínkách.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iMyMax Mini Power Bank 2.600mAh, Red
Diskuze k produktu: imymax-mini-power-bank-2600mah-pink není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.