vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Inhalátor Beurer IH 25/1

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2410 Kč s DPH

1992 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Beurer
Váha: 2
Inhalátor Beurer IH 25/1
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výkonný inhalátor IH 25 od firmy Beurer, který je určený zejména pro léčbu horních a dolních cest dýchacích. Mezi nejčastější onemocnění, při kterých se inhalátor používá, patří nachlazení, astma, onemocnění dýchacího ústrojí atd. Zařízení pracuje na principu stlačeného vzduchu, který rozprašuje tekuté látky, což zvyšuje jejich léčebný účinek. Pro atomizaci tekutých léčiv se využívá vzduchového kompresoru o vysokém tlaku až 0,8 baru. Přístroj je možné kompletně desinfikovat, takže je zaručena jeho naprostá čistota. V balení jsou obsaženy masky pro dospělé, děti a ústní nástavec, takže tento inhalátor může používat celá rodina. Přístroj je schopen dodávat rozprášené tekutiny v množství větším, než 0,21 ml za minutu. Společně s přístrojem je dodáváno i praktické pouzdro. Díky vysokým dávkám rozprášených tekutin je možné inhalovat krátkou dobu se stejným účinkem jako u méně výkonných přístrojů.

Parametry a specifikace:

Vlastnosti a funkce:
Vzduchový kompresor (pracovní tlak 0,8 bar)
Vysoký podíl respirabilní částice
Inhalace vysokou kapacitou (> 0,21 ml / min)
Lze desinfikovat
Praktické pouzdro

Napájení:
230 V / 50 Hz

Příslušenství:
Ústní nástavec
Maska pro dospělé
Dětská maska
Vzduchová hadice (extra dlouhá)
Filtry
Pouzdro

Hmotnost:
1,9 Kg

Rozměry:
165 x 140 x 155 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Inhalátor Beurer IH 25/1
Diskuze k produktu: inhalator-beurer-ih-25-1 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.