vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Wacom Intuos Stylus Creative Stylus 2

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1539 Kč s DPH

1272 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CS-600PK
Výrobce: Wacom
Záruka: 24 měsíců
Wacom Intuos Stylus Creative Stylus 2
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Inspirace přichází neočekávaně. Buďte připraveni.

Cokoliv vás napadne, cokoli si vysníte, Intuos Creative Stylus 2 od Wacomu vám to umožní přivést k životu. Je navržený ergonomicky a je určený kreativním profesionálům, má tenký hrot citlivý na přítlak, se kterým lze kreslit, skicovat a malovat na vašem iPadu, intuitivně a přirozeně jako se skutečnými pery nebo štětci.

Mezi důležité vlastnosti patří tenký a pevný hrot, který umí rozpoznávat 2.048 úrovní přítlaku, takže můžete kreslit včetně nejmenších detailů. Ruku si přitom můžete pohodlně opřít o iPad, protože Intuos Creative Stylus 2 disponuje funkcí Palm Rejection. Intuos Creative Stylus 2 je určen pro iPad mini, iPad 3, iPad Air (není kompatibilní s iPad Air 2).
Měkká část pro úchop pera zabrání klouzání psrtů, pero můžete držet přirozeněji a ruka nebude unavená ani při dlouhodobější tvorbě.

Všechny funkce Intuos Creative Stylus 2 jsou integrované v aplikacích Autodesk SketchBook Pro for iPad, ProCreate, Artrage a Bamboo™ Paper (seznam aplikací s plnou implementací funkcí se bude v průběhu času rozšiřovat). Navíc nyní získáte po registraci produktu možnost stáhnout si Creative Pack pro Bamboo Paper s bonusovými nástroji a možnost využívat službu Wacom Cloud zdarma.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Wacom Intuos Stylus Creative Stylus 2
Diskuze k produktu: intuos-creative-stylus-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.