vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

iRobot Roomba 650

Kalkulačka splátek CETELEM
11450 Kč s DPH

9463 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Výrobce: IRobot
Váha: 5,7
iRobot Roomba 650
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Špičkově vybavený robotický vysavač iRobot Roomba 650 disponuje všemi klíčovými technologiemi značky iRobot a navíc přidává také celou řádku inovací, posouvajících efektivitu úklidu mnohem dál. Hlavní předností tohoto modelu je zcela jistě skvělý nadstandardní výkon za skvělou cenu. Mezi nejdůležitější technologické "vychytávky" patří iAdapt systém vysávání a funkce načasování úklidu. Samozřejmostí je také celá řádka praktického příslušenství.

Velkou změnou je především pokročilá čistící hlava s vysoce účinným kartáčem se dvěma druhy štětin. Překvapí také nové uložení kartáčů a nová ložiska s větší výdrží. Díky systému Antitangle nedojde nikdy k zamotání kabelů nebo střapců koberce - iRobot tak odpovídá na požadavek Vás - uživatelů! Podmínky pro výpočet samotného vysávání jsou ověřovány až 67krát za sekundu a k dispozici je 40 předdefinovaných pohybů pro změnu trajektorie a zajištění efektivního úklidu. Znalci značky iRobot jistě ocení také atraktivní a modernější design odpovídající moderním trendům. Využít samozřejmě můžete také stylových nálepek iDress.

Vysavač disponuje celkem 42 senzory pro maximální efektivitu. Instalovány jsou i senzory proti pádu ze schodů. Hlučnost při provozu nepřesahuje přijatelných 60 dB. Další technologické šperky modelu Roomba 650 jsou například adaptivní chleaning head modul druhé generace nebo technologie Wall Following. Velmi důležitý je také systém aktivní detekce nečistot Dirt Detect. Nárazník se zpomaleným dotykem je garancí, že robot při práci nepoškodí žádný Váš nábytek ani dekorativní předměty.

iRobot Roomba 650 plní nečistoty do speciálního sběrného koše AeroVac s dostatečnou kapacitou. Nabíjecí stanice v kombinaci s externím napájecím zdrojem zajišťují stálou připravenost automatického vysavače. Ten při plném nabití poskytne výdrž až 3 hodiny. Přístroj se může chlubit také špičkovým filtračním systémem z mikrovláken, který zajišťuje naprostou neprodyšnost pohlceného prachu a nečistot. Přenášení a skladování usnadňuje výklopné madlo.

Parametry a specifikace:

Typ:
automatický, robotický vysavač

Systém vysávání:
iAdapt

Určeno pro:
vhodné do domácnosti se zvířaty
úklid parket, lina, koberců a dlažby
Doporučená plocha pro úklid: 4 pokoje (120 m2)

Virtuální zeď:
1 x automatická

Procesor:
ARM

Počet senzorů:
42
senzory proti pádu ze schodů

Hlučnost:
60 dB

Vlastnosti:
Adaptivní Cleaning Head Modul 2. gen.
Inteligentní systém Cleaning Head
Inteligentní systém SideBrush
Technologie Wall Following
Aktivní detekce nečistot Dirt Detect
Nárazník se zpomaleným dotykem
Antitangle systém
Filtrační systém z mikrovláken
Nabíjecí stanice Home Base
Externí napájecí zdroj
Sběrný koš AeroVac
Výklopné madlo

Napájení:
Vysokokapacitní baterie Ni-MH s výdrží až 3 hodiny
Doba nabíjení: 3 hodiny
Spotřeba při nabíjení: 33 W
Spotřeba Stand-By: 2 W

Rozměry:
330 x 92 x 80 mm

Hmotnost:
3,6 kg

Obsah balení:
1x iRobot Roomba 650
1x sběrný koš AeroVac
1x nabíjecí stanice HomeBase
1x vysokokapacitní dobíjecí baterie
1x virtuální zeď
2x AeroVac filtr (včetně toho v robotu)
1x čistící hřeben Cleanig Tool


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k iRobot Roomba 650
Diskuze k produktu: irobot-roomba-650 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.