vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

i-stay non-slip bag strap packaged Red

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
177 Kč s DPH

146 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: is0902
Výrobce: i-Stay
Záruka: 24 měsíců
i-stay non-slip bag strap packaged Red
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Unikátní popruh i-stay Jestli jste student, manager, ajťák nebo prostě jen pořád nosíte notebook z bodu A do bodu B, popruh i-stay je nejlepší pro vaše pohodlí a zdraví. I sami chiropraktikové i-stay označili jako skvělou volbu pro ty, co často nosí počítač. Popruh je speciálně navržen tak, aby nesklouzával z ramene a aby minimalizoval bolesti spojené s nošením těžkého zavazadla – zvláště krční páteře, ramene a zad. Vlastnosti nesklouzne, drží pevně a pohodlně na rameni rozkládá váhu zavazadla tak, že minimalizuje negativní působení zatížení na lidské tělo je stylový a originální


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k i-stay non-slip bag strap packaged Red
Diskuze k produktu: istay-nonslip-bag-strap-packaged-red není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.