vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

i-tec PCI Card 2x serial, 1x parallel+low profile

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
349 Kč s DPH

288 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: PCI2S1P
Výrobce: I-TEC
Váha: 0,046
Záruka: 24 měsíců
i-tec PCI Card 2x serial, 1x parallel+low profile
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PCI 2S1P adapter je PCI karta pro Váš počítač. Po instalaci ovladačů se karta chová jak standardní 2xCOM port a 1xLPT-paralel port. Karta nabízí výstup RS232 typu DB9 Male pro asynchronní připojení I/O zařízení jako externí modem, GSM modem, tiskárna se seriál portem, čtečka čárových kódů, atd. a také standardní paralel (LPT) port pro připojení např. tiskáren. Dosahovaná rychlost pro serial port je až 56000 baud v asynchronním režimu umožňuje také použití s aplikacemi v automatizaci, monitorování a řízení průmyslových procesů.
Technická specifikace: Rozhraní: PCI specifikace 2.3 Čipset: Moschip 9865 Port: 2x Serial RS232 typ DB9 (Male) a 1x paralel typ DB25 (Female) UART: Podporuje všechny UART typy od 450 do 550 (plně programovatelné) Rychlost přenosu dat: až do 15Mb/s FIFO přijímač/vysílač pracuje s daty velikosti až 256 byte Podpora Standard Paralel Port (SPP), Enhanced Paralel (EPP) amp; Enhanced Capability Port(ECP) Rychlost na Paralel portu až 1,5Mb/s, Serial port až 115200b/s Podpora Plugamp;Play a Hot Swap
Systémové požadavky:
Pentium kompatibilní PC s volným PCI x1 slotem Windows 2000, XP 32/64bit, Vista 32/64bit, Linux, DOS Obsah balení
1x PCI 2S1P karta s LPT výstupem 1x rozšiřující panel s 2x RS232 portem (DB9-Male) 1x CD s ovladači 1x ManuálPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k i-tec PCI Card 2x serial, 1x parallel+low profile
Diskuze k produktu: itec-pci-card-2x-serial-1x-parallel není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.