vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

i-tec USB High Power Car Charger 2.1A (iPAD ready)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
183 Kč s DPH

151 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CHARGER-CAR2A1
Výrobce: I-TEC
Váha: 0,063
Záruka: 24 měsíců
i-tec USB High Power Car Charger 2.1A (iPAD ready)
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
- standardní = 12V vstup dovoluje použití v autě, na lodi i v letadle - výstupy 2x A-typ USB = 5V / 0,5 A - 2,1A umožňují široké použití s mobilními telefony, tablety, Mp3, Mp4, PDA, hrami, fotoaparáty a jinými digitálními zařízeními - proudová ochrana a stálí napájecí proud zajišťuje bezpečné použití - indikace stavu pomocí červené LED - vyvážený, pěkný a elegantní vzhled
Specifikace : - vstup: 12V / 10W max. - výstup: 5V / 500mA - 2,1A pro 2x A type USB - spotřeba naprázdno: lt; 0,5W - šum amp; zvlnění napětí: lt; 50mV - izolační odpor: max. 100MOhm (měřeno při napětí = 500V)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k i-tec USB High Power Car Charger 2.1A (iPAD ready)
Diskuze k produktu: itec-usb-high-power-car-charger-21a-ipad-ready není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.