vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

i-tec USB3.0 4K Ultra HD Display Adapter - HDMI

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2072 Kč s DPH

1712 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: U3HDMI4K
Výrobce: iTec
Váha: 0,036
Záruka: 24 měsíců
i-tec USB3.0 4K Ultra HD Display Adapter - HDMI
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: iTec; Třída produktu: Ostatní řadiče/adaptéry; Typ sběrnice: USB 3.0; Interní konektory: N/A; Externí konektory: HDMI; Podporované OS: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Mac OS 10.1 a novější; Low-profile karta: Ne; Délka: 75 mm; Šířka: 44 mm; Výška: 14 mm; Čistá hmotnost: 36 g; Hrubá hmotnost: 156 g; Doplňující informace: Připojenie další HDMI monitor s rozlišením až 3840x2160 (4K Ultra HD), Celkově je možné připojit až 6 monitorů a pro každý je potřeba jeden adaptér., Výstup: HDMI dle spec. 1.2, Umožňuje přenášet video i stereo zvuk přes USB kabel a HDMI., Snadné připojení pomocí funkce Plug Play přes USB 3.0 port (5 Gbps)., Adaptér je zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0, ale výkon bude pravděpodobně, Režimy: Rozšířit, Zrcadlit a Primární monitor, Adaptér je napájen ze sběrnice USB (není potřeba napájecí adaptér)., Podpora OS Windows 7 / 8 / 8.1, Mac OS X 10.10 a vyšší., OS Windows RT a Linux / Unix není podporován. Adaptér nedoporučujeme pro 3D hry., Adaptér nedoporučujeme pro 3D hry.; Další informace: www.i-tec.cz i-tec USB3.0 4K Ultra HD Display Adapter - HDMI


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k i-tec USB3.0 4K Ultra HD Display Adapter - HDMI
Diskuze k produktu: itec-usb30-4k-ultra-hd-display-adapter-hdmi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.