vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra Bluetooth Headset Eclipse, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2332 Kč s DPH

1927 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 100-98200000-60
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra Bluetooth Headset Eclipse, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátová náhlavní souprava JABRA ECLIPSE Prvotřídní hudební reproduktor Naše historicky nejlehčí náhlavní souprava Nabíjí se v kapse Záměrně opravdový zvuk Model Jabra Eclipse™ přináší svobodu cítit se tak, jako byste byli na dvou místech najednou. Díky elegantnímu designu a zvuku, jako byste s volaným mluvili osobně, nikdy vám již z rozhovoru nic neunikne. Nastal čas zažít záměrně opravdový zvuk. Ponořte se do konverzace. Díky hudebnímu reproduktoru v strhující kvalitě Jabra Eclipse nabízí bezkonkurenčně kvalitní zvuk, ať už při volání, poslechu zpráv nebo jednoduše poslechu audioknih. Vyrobeno pro úspěch. Navrženo stylově. Nikde není psáno, že úspěch nemůžete dosáhnout stylově. Jabra Eclipse je naší historicky nejlehčí náhlavní soupravou. Technologická síla, vyvedená v elegantním provedení, přinášející maximální pohodlí. Můžete být na útěku, nikdy však mimo kontakt. Přenosné pouzdro na model Jabra Eclipse přináší mnohem více, funguje také jako přenosná nabíječka, která vašemu modelu Eclipse dává dalších 7 hodin hovoru na celkových 10 hodin volání. Kapesní přístup k životu Představte si, že jste připojeni k e-mailu, textovým zprávám, telefonním hovorům i hudbě, aniž byste se museli dotknout telefonu. Jabra Eclipse se bezproblémově spojí pomocí Google Now/Siri, takže telefon si můžete jen tak ponechat v kapse. Technické parametry: Bluetooth: 4.1, profily HSP, HFP, A2DP, PBAP, EDR, SCO, eSCO Dosah: až 30 m Počet zařízení: až 8 Doba hovoru: až 10 hodin Pohotovostní doba: až 3 dny Frekvence reproduktoru: 20 Hz – 20 kHz Rozměry headsetu: 49,9 x 17,5 x 24,8 mm Rozměry základny: 62,2 x 54 x 25,5 mm Hmotnost: 5,5 g, základna 35 g, celkem 40 g Kompletní informace najdete na: http://www.jabra.cz/bluetooth-headsets/jabra-eclipse


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra Bluetooth Headset Eclipse, černá
Diskuze k produktu: jabra-bluetooth-headset-eclipse-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.