vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra Bluetooth Headset MOTION

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2186 Kč s DPH

1807 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 100-99500000-10
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra Bluetooth Headset MOTION
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
JABRA MOTION Užijte si hovorů s kvalitním zvukem, ať už jste kdekoli. Model Jabra Motion je určen k celodennímu pohodlnému použití a funguje za jakýchkoliv podmínek. DOKONALÝ ZVUK Získejte nejvyšší kvalitu zvuku ve své třídě. Vestavěný pohybový senzor a moderní mikrofony přizpůsobí zvuk vašemu okolí. Dopřejte si jasná volání ve vysokém rozlišení, a to i v hlučném nebo větrném prostředí. CELODENNÍ POHODLÍ Získejte maximální pohodlí díky designu upevnění za ucho a flexibilním materiálům. Náhlavní soupravu si lze uzpůsobením reproduktoru nastavit tak, aby vám dokonale pasovala. Obrácením reproduktoru lze náhlavní soupravu přizpůsobit oběma uším. INTELIGENTNÍ POHYBOVÝ SENZOR Na hovory lze odpovídat prostým nasazením náhlavní soupravy. Odložíte-li náhlavní soupravu, pohybový senzor aktivuje úsporný režim „Power Nap“, aby se šetřila baterie. Nasaďte si náhlavní soupravu a můžete opět pokračovat. HLAVNÍ VÝHODY Intuitivní výklopné raménko s ochranou proti hluku větru (patent v řízení) Intuitivní ovládání hovoru – automatické přijímání hovoru zvednutím (pohybový senzor) NFC pro snadné párování Noise Blackout (duální mikr.), ochrana proti hluku větru a kvalitní zvuk (HD Voice) pro lepší zvukový zážitek Streamování multimédií - GPS, hudba a podcasty (A2DP) Hlasové navádění – pokyny, jak spárovat zařízení, o stavu připojení a další Doba hovoru až 7 hodin a 15 dnů v pohotovostním režimu Rozměry: 102 x 14,5 x 70 mm Hmotnost: 17,5 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra Bluetooth Headset MOTION
Diskuze k produktu: jabra-bluetooth-headset-motion není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.