vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra Link 360, USB-BT, MS

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1464 Kč s DPH

1210 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 14208-02
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra Link 360, USB-BT, MS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přehled

VYNIKAJÍCÍ BEZDRÁTOVÝ VÝKON UC

Jabra Link 360 je mini USB adaptér s funkčností ihned po připojení (tzv. plug-and-play), certifikovaný pro platformu Microsoft Lync, vhodný pro uživatele, kteří tráví celý čas u počítače. Propojuje vaši náhlavní soupravu Bluetooth s vaším počítačem. S dosahem až 100 m (závisí na náhlavní soupravě) se mohou zaměstnanci těšit ze svobody pohybu a přitom stále telefonovat. Současně lze i streamovat hudbu z počítače ve vynikající kvalitě (náhlavní soupravy podporující A2DP).

· Bluetooth adaptér s vysokým výkonem velmi malé velikosti pro Microsoft Lync
· Dosah Bluetooth třídy 1 (až 100 m s připojeným Bluetooth zařízením třídy 1)
· Dosah Bluetooth třídy 2 (až 10 m s připojeným Bluetooth zařízením třídy 2)
· Bluetooth verze 3.0 Profily Bluetooth HFP1.6, DIP 1.3, A2DP 1.2
· Počítačové připojení USB 2.0
· Fungování s počítačem / softwarovým telefonem, kompatibilita s Microsoft Lync a ovládání hovoru je zaručeno pouze u Jabra Supreme a Jabra Motion a SPEAK 510 (s aktuálním softwarem)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra Link 360, USB-BT, MS
Diskuze k produktu: jabra-link-360-usb-bt-adapter-for-microsoft není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.