vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra SPEAK 410, USB, MS

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2366 Kč s DPH

1955 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 7410-109
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra SPEAK 410, USB, MS
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
JABRA SPEAK 410 Všesměrové mikrofony - všichni budou jasně slyšet díky mikrofonům, které dokáží zachytit zvuk ze všech směrů. Zásuvka pro 3,5 mm sluchátkový konektor Potřebujete telefonovat soukromě? Stačí připojit náhlavní soupravu a konverzace se přemění v soukromou. Certifikováno pro Skype for Business Ihned po vybalení funguje se všemi předními platformami UC a softwarovými telefony, certifikováno pro Skype for Business. Stačí se jen připojit přes USB a ovládat hovory lze přímo z hlasového komunikátoru. Vlastnosti: USB kabel HD Voice / Širokopásmový zvuk Technologie DSP (Zpracování digitálního signálu) Vestavěný všesměrový mikrofon Vestavěný konektor 3,5 mm pro připojení sluchátek LED indikátory


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra SPEAK 410, USB, MS
Diskuze k produktu: jabra-speak-410-ms-speakerphone-for-uc-usb-pnp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.