vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jabra náhlavní souprava UC Voice 750 USB, NC, mono, MS, grey

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1506 Kč s DPH

1245 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 7593-823-309
Výrobce: Jabra
Záruka: 24 měsíců
Jabra náhlavní souprava UC Voice 750 USB,  NC, mono, MS, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Jabra UC Voice 750 USB, NC, mono, MS, grey Kabelová náhlavní souprava sjednocené komunikace je určena uživatelům, kteří intenzivně využívají UC komunikaci. Je proto velmi lehká a zaměstnanci ji mohou nosit celý den a přitom se stále cítit pohodlně. Protože UC VOICE 750 je kompatibilní se všemi hlavními platformami UC, nevyžaduje žádnou implementaci. Uživatel jednoduše připojí náhlavní soupravu a začne pracovat. Mikrofon je vybaven technologií potlačení hluku tlumící šumy na pozadí, takže konverzace není ničím rušena. Vlastnosti a funkce: Tlačítko pro ukončení a příjem hovoru Regulace hlasitosti Funkce Mute: vypnutí mikrofonu DSP (Digital Signal Processing): je technologie, která digitálně optimalizuje váš hlas i hudbu a potlačuje ozvěnu PeakStop - technologie zajišťující odfiltrování hlasitých zvuků a tónů vyšší intenzity než 118 dB, udržuje hlasitost v bezpečném rozmezí a spolehlivě tím chrání sluch uživatele před poškozením PC suite - integrované SW řešení pro náhlavní soupravy, aktualizace firmware zdarma, ovládání a pokročilé nastavení prostřednictvím PC Wideband - široké frekvenční pásmo (150 -6.800 Hz) Styl nošení: nastavitelná spona přes hlavu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jabra náhlavní souprava UC Voice 750 USB, NC, mono, MS, grey
Diskuze k produktu: jabra-uc-voice-750-ms-mono-dark-nc-pnp-ms není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.