vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Jirous JRE-28EX UPB [Duplexní směrová parabola s límcem 28dBi k UBNT PowerBridgeM10 (2pack)]

Kalkulačka splátek CETELEM
6210 Kč s DPH

5132 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JRE-28EX UPB
Výrobce: JIROUS
Záruka: 24 měsíců
Jirous JRE-28EX UPB [Duplexní směrová parabola s límcem 2...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dvoukusové balení dvoupolarizačních směrových parabolických antén designovaných pro nasazení s UBIQUITI PowerBridge M10.

Antény integrují pootočení polarizace do V/H rovin a umožňující dosažení výrazně směrovějších charakteristik při zvýšení datového toku i dosahu jednotek.

Odlehčený plný hliníkový reflektor s límcem pro eliminaci interferencí více jednotek na stožáru, součástí dodávky jsou robustní polohovací držák a radomové zakrytování parabol.

Součástí dodávky balení antén s příslušenstvím bez aktivního prvku PBM10!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Jirous JRE-28EX UPB [Duplexní směrová parabola s límcem 28dBi k UBNT PowerBridgeM10 (2pack)]
Diskuze k produktu: jirous-jre28ex-upb-duplexni-smerova-parabola-s-limcem-28dbi-k-ubnt-powerbridgem10-2pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.