vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

JOBY 3-Way Camera Strap

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1058 Kč s DPH

874 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: E61PJB01259
Výrobce: JOBY
Záruka: 24 měsíců
JOBY 3-Way Camera Strap
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Joby® 3-Way Camera Strap™ - originální popruh pro DSLR zrcadlovky a CSC kompakty. Díky naprosto originálnímu designu lze 3-Way Camera Strap™ použít třemi různými způsoby: jako zápěstní řemínek, ramenní a krční popruh. V základním módu představuje 3-Way Camera Strap™ klasický ramenní řemínek pro bezpečné upevnění fotoaparátu k ruce. Délku smyčky řemínku kolem zápěstí lze nastavit pomocí elastického aretačního kroužku. Po vytažení extrémně pevného lanka (hyper-strong Dyneema® cord), které je svinuto v upínací destičce, lze pak popruh s celkovou délkou 100 cm použít jako klasický ramenní nebo krční popruh.

Charakteristika:
- univerzální popruh pro CSC a DSLR fotoaparáty
- 3 způsoby použití: zápěstní řemínek, ramenní a krční popruh
- v základním módu představuje popruh klasický zápěstní řemínek s možností nastavení děly smyčky kolem zápěstí pomocí elastického aretačního kroužku
- po vytažení extrémně pevného technického lanka (hyper-strong Dyneema® cord s garantovanou nosností 40kg), které je svinuto v upínací destičce, lze pak popruh s celkovou délkou 100 cm použít jako klasický ramenní nebo krční popruh
- délku lanka (tětivy) lze nastavit a zafixovat pomoc aretace na upínací destičce
- uchycení fotoaparátu pomocí stativového šroubu s motýlkem
- snadná a rychlá montáž a demontáž popruhu k fotoaparátu
- kvalitní materiál s adhesivním povrchem, upínací destička s šroubem z nerez oceli


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k JOBY 3-Way Camera Strap
Diskuze k produktu: joby-3way-camera-strap není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.