vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

joystick TRUST GXT 555 Predator Joystick

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
674 Kč s DPH

557 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20567
Výrobce: TRUST
Záruka: 2 měsíců
joystick TRUST GXT 555 Predator Joystick
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust GXT 555 Joystick Predator Když jste uprostřed vzrušující hry, joystick GXT 555 může být oním rozdílem mezi vítězstvím a prohrou. Pomocí tohoto joysticku můžete zcela ovládat třeba letadlo nebo svoji postavu v bitvě s nepřáteli. Realistický herní zážitek Zintenzivněte své herní zážitky s joystickem GXT 555. Díky vibrační zpětné vazbě joysticku GXT 555 vaše hra doslova ožije. Součástí joysticku je vysoce precizní ovládání směrovky, takže se můžete pohybovat naprosto přesně. Díky páce plynu můžete také přesně ovládat rychlost. 12 programovatelných tlačítek Joystick GXT 555 je vybaven 12 programovatelnými tlačítky, pro něž lze naprogramovat příkazy podle potřeby. Navíc je joystick vybaven 8cestným spínačem HAT, takže můžete změnit pozorovací bod nebo právě používanou zbraň. Ergonomický design Joystick GXT 555 má ergonomický tvar pro maximální pohodlí během dlouhých hodin hraní. Joystick je umístěn na zatížené základně s gumovými nožkami. Tak je zajištěna stabilní poloha na stole. Můžete se proto zcela soustředit na hru, kterou právě hrajete. Základní vlastnosti Vibrační zpětná vazba pro realistický herní zážitek Vysoce přesné ovládání směrovky otáčením páky joysticku pro přesný pohyb 12 programovatelných tlačítek pro ovládání specifických herních akcí Vyvážená základna s gumovými nožičkami pro stabilní umístění na stole Páka škrticí klapky pro přesné řízení motoru Osmisměrný HAT switch (kloboučkový přepínač)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k joystick TRUST GXT 555 Predator Joystick
Diskuze k produktu: joystick-trust-gxt-555-predator-joystick není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.