vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Just Cavalli zadní kryt "SWAN" SAINT VALENTINE pro iPhone 5/5s/SE

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
338 Kč s DPH

279 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: JCIPC5SWAN1
Výrobce: Puro
Záruka: 24 měsíců
Just Cavalli zadní kryt "SWAN" SAINT VALENTINE pro iPhone...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Just Cavalli zadní kryt "SWAN" SAINT VALENTINE" pro iPhone 5/5S. Kryt pro iPhone 5/5S umožňuje snadné vložení zařízení a poskytuje volný přístup ke všem ovládacím prvkům. Výřez pro fotoaparát a blesk. Charakteristickým prvkem této kolekce je textura ve vysokém rozlišení. Vtištěné logo Just Cavalli. - Anti-shock materiál - Perfektní zpracování - Volný přístup k ovládacím prvkům - Textura ve vysokém rozlišení - Vtištěné logo - Výřez pro fotoaparát a blesk


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Just Cavalli zadní kryt "SWAN" SAINT VALENTINE pro iPhone 5/5s/SE
Diskuze k produktu: just-cavalli-zadni-kryt-swan-saint-valentine-pro-iphone-5-5s není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.